MEGHÍVÓ

Tisztelettel meghívjuk a 2017.május 03-án 16.05 órai kezdettel tartandó SZMK ülésünkre.

Téma:

Választható tárgyak

Tankönyvrendelés

Bankett

Helye: általános iskola 1. emeleti előadói terem

Megjelenésére számítunk.

A veronai buszbalesetben elhunytak tiszteletére

A Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai, tanulói részvétünket kifejezzük ki a gimnázium minden tanulója, tanára és az érintett szülők irányába!

"Mint pedagógus, intézményvezető és nem utolsó sorban, mint szülő is, szeretném őszinte részvétemet kifejezni! Legyen vigasz a gyászolóknak, kik kincseket veszítettek! Legyen gyógyulás azoknak, kik átélték, de velünk lehetnek! A sérülteknek kívánok mielőbbi felépülést, mindenkinek mielőbbi megnyugvást! "

Lipőkné Papcsák Anita

Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola intézményvezetője

Kemecsei Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el